X-Ray beschermingsbrillen

Send quotation request ()

De MI-100PP is een hoogwaardige beschermingsbril ontworpen voor optimale oogveiligheid tijdens röntgenprocedures. Dankzij het innovatieve 3D-Protection-System biedt deze bril volledige bescherming rondom de ogen – van voren, de zijkanten, boven en onder.

De bril is voorzien van Trilliant-lenzen, een gepatenteerd, loodvrij materiaal dat effectieve bescherming biedt tegen verstrooide straling. Hierdoor is de bril lichter en comfortabeler dan traditionele loodbrillen, zonder in te leveren op veiligheid.

Het montuur is gemaakt van duurzaam TR90, wat zorgt voor flexibiliteit, lichtheid en langdurige draagbaarheid. De siliconen neuspads en rubberen inzetstukken op de poten zorgen voor een stabiele en prettige pasvorm – ook bij langdurig gebruik.

De MI-100PP is tevens geschikt voor optische correctie, met glazen tot ±10 dioptrieën en ±6 cilinders (Eye Curve 4). Ideaal voor brildragers die extra bescherming nodig hebben.

Inclusief bij levering:

  • Luxe opbergdoos

  • Microvezel schoonmaakdoekje

  • Verstelbare hoofdband

  • Anti-condens spray

De bril voldoet aan PSA categorie 3 en DIN-normen voor persoonlijke beschermingsmiddelen. Kortom, een professionele keuze voor maximale bescherming en comfort bij elke röntgentoepassing.

Offerte aanvragen:

Search machine for spare parts

Looking for a specific part? Here a simple guide to finding your part of need. 

The system filters on two things: Description and part numbers(P/N).

“‘Example“‘ you’re looking for a (Brand) (Type). 
So you seach on P/N: 5221591 or Description: PCB HT174